H.Edith Stein is nu officieel de tweede patroonheilige van de parochie H.Landricus in Echt

28 juni 2017


Tijdens de pontificale Mis op zondag 25 juni had onze bisschop Mgr.Wiertz een bijzondere verrassing voor alle parochianen.
Naar aanleiding van de 75e sterfdag van de heilige Edith Stein heeft hij namelijk – op aanvraag van het kerkbestuur en na goedvinden van de Congregatie voor de Eredienst – een decreet uitgevaardigd waarin de heilige Edith Stein officieel als 2e patroonheilige aan onze parochie wordt toegevoegd. Daardoor wordt naast de verering van de eeuwenoude heilige Landricus ook de bijzondere betekenis van de heilige Edith Stein, patrones van Europa, nog eens onderstreept.
De officiële naam van onze parochie luidt dus voortaan:
Parochie H.Landricus & H Edith Stein.
Het kerkgebouw blijft  de Landricuskerk heten.


Zoeken